BREAKING NEWS

Jak zdobyć więcej subskrybentów YouTube

Na początku tego roku założyłem kanał YouTube, w którym przeprowadzam wywiady z twórcami i wpływowymi twórcami znanych marek. Jest profesjonalnie nakręcony, a na nowym kanale filmy mają dużo wyświetleń. Mój ostatni wywiad z Bellą Thorne uzyskał ponad 20 000 wyświetleń i został odebrany przez takie serwisy informacyjne jak Daily Mail i E! Aktualności.

Ranking Youtuberów w Polsce i na świecie

Problem w tym, że mam tylko 277 subskrybentów. Co ja robię źle? Jak do cholery mam zdobyć więcej subskrybentów?

To ważniejsze niż kiedykolwiek, aby zachęcić ludzi do zasubskrybowania Twojego kanału, ponieważ nie możesz zacząć zarabiać na swoich filmach, dopóki nie masz 1000 subskrybentów. Jak je zdobyć?

Napisz artykuł w dużej publikacji biznesowej i błagaj czytelników, aby Cię śledzili?

Nie, musi być lepszy sposób.

Ponieważ wiem o każdym dużym YouTuberze na naszej planecie, wyciągnąłem do nich rękę, aby dowiedzieć się, jakie wskazówki mają dla nas.Today In: Leadership

Oto, co mi powiedzieli:

Clean House: Czy masz na swoim kanale filmy sprzed 10 lat nakręcone telefonem z klapką? Pozbądź się starych filmów, które nie pasują do Twojej obecnej marki. Czy masz dziesiątki list odtwarzania, więc jest to mylące dla widza? Czy nagłówek ma odpowiedni rozmiar dla YouTube? Czy to wygląda profesjonalnie? Zadaj sobie pytanie: „Czy zasubskrybujesz swój kanał?”

Utwórz świetny zwiastun: Mam szczęście, że mam niesamowity edytor, który stworzył profesjonalnie wyglądający zwiastun i wprowadzenie do moich filmów. Zdecydowanie sugeruję użycie dobrego edytora, jeśli to możliwe. To nie jest tak drogie, jak myślisz. Sprawdź Fiverr, aby znaleźć wspaniałych freelancerów. Możesz również użyć ich do projektowania graficznego, aby pomóc Ci stworzyć fajne logo lub nagłówek dla swojej witryny. Upewnij się, że masz jasny komunikat. O czym jest twój program? Musisz to wyraźnie przekazać w 30-sekundowym zwiastunie.

Projektuj świetne miniatury: nigdy tego nie robię. Po prostu używam klipu z tematu wywiadu i zrzut ekranu. Oto przykład.

Obraz miniatury spod wpływu TOM WARD

Teraz spójrz na to, co robi profesjonalny YouTuber
https://lajkiinsta.pl/ . Zobacz, o ile lepiej ten wygląda. Jestem wielkim fanem Shane’a Dawsona. Jest przezabawny i jeśli o nim nie słyszałeś, sprawdź jego kanał. Zawsze ma dziwne filmy, a jego miniatury odzwierciedlają to.

Możesz nauczyć się edytować je samodzielnie lub zapłacić komuś za to, ale traktuj to poważnie, ponieważ są ważne. To jest jak okładka książki do twojego filmu.

Publikuj niesamowite treści: Brzmi to oczywiste, prawda? Myślę, że wielu z nas wpadło w tę pułapkę: „Muszę publikować milion filmów tygodniowo, inaczej moi subskrybenci wyskoczą na statek i nigdy więcej mnie nie zobaczą!” Zaufaj mi, nikt nie myśli o twoich filmach tak jak ty. Jakość postu, a nie ilość.

Bądź konsekwentny: dlaczego subskrybujesz kanał, który nie został opublikowany w ciągu dwóch miesięcy? Nie zrobiłbyś tego. Nie musisz publikować każdego dnia, ale jeśli zamierzasz publikować raz w tygodniu, rób to co tydzień. Merrell Twins powiedział mi: „Kiedy zaczynaliśmy filmy delegowania mieliśmy cel, który chcemy opublikować nowy film w każdy wtorek. I nigdy nie przeoczyliśmy żadnego, bez względu na to, co działo się w naszym życiu. ”

Konkurs: Czy to oszustwo? Nie wydaje mi się Jestem teraz w trakcie konkursu . Jest świetna strona, Gleam , która organizuje konkurs dla Ciebie. Ty wybierasz sposób, w jaki ludzie mogą wejść, na przykład: subskrybując swój kanał, obserwując Cię na Instagramie, zostawiając komentarz itp. Dają ci stronę docelową, którą możesz udostępnić w mediach społecznościowych, blogu lub kanale, aby pomóc go promować . Zrobiłem konkurs, aby zdobyć więcej subskrybentów. Upewnij się, że masz jasny cel swojego konkursu.

Promuj swoje kanały w społecznościach internetowych: Właśnie obejrzałem świetny film na YouTube, gdzie Gary Vaynerchuk mówił o tym, jak zarobić 70 000 USD rocznie, mówiąc o Smerfach. Był zabawny, ale także poważny. Istnieje publiczność na prawie każdy temat, a jeśli możesz się do nich przyłączyć, powiększysz swoją publiczność. Weź udział w odpowiednich rozmowach na Reddit, czatach na Twitterze, grupach na Facebooku i grupach LinkedIn, a zwiększysz liczbę subskrybentów.

Współpracuj z innymi YouTuberami : każdy duży YouTuber robi to i ty też powinieneś. Współpracując z innymi twórcami, będziesz narażony na ich odbiorców. Wyszukaj inne kanały w swojej przestrzeni i docieraj do nich. Upewnij się, że wybierasz kanały o podobnych rozmiarach. Jeśli masz 500 subskrybentów, nie kontaktuj się z osobą z 500 000 subskrybentów.

Twórz świetne listy odtwarzania: czy masz serię filmów, które pasują do siebie? Zgrupuj je razem na liście odtwarzania. Zachęci to do obejrzenia ich i chętniej zasubskrybują Twój kanał, ponieważ będą chcieli zobaczyć Twój następny film.

Utwórz tytuły do przeszukiwania: większość ludzi wybiera tytuły na końcu i nie zastanawia się nad nimi. Robiłem to samo, kiedy pisałem artykuł. Napisałbym artykuł, a następnie wybrałem pierwszy tytuł, który pojawił się w mojej głowie. To był duży błąd. Najpierw wymyśl świetny tytuł, a więcej osób znajdzie Twoje filmy i zasubskrybuje Twój kanał.

Wyznacz sobie cel: nakręciłem zabawny film, jak nakręcić film na YouTube, dla Clueless Aspiring YouTubers (Like Me) z YouTuber Marissa Rachel , gdzie pokazała mi, jak zostać YouTuberem. Nie byłam pewna, co powiedzieć na końcu mojego filmu, a ona powiedziała mi: „Zawsze musisz poprosić widza o polubienie filmu i zasubskrybowanie kanału. Ustaw cel, tak jak chcesz dotrzeć do 300 subskrybentów, i poproś widzów o pomoc w jego osiągnięciu. Upewnij się, że jest to osiągalne, a jeśli widz cię polubi, zrobi to, aby ci pomóc. ”Każdy duży YouTuber prosi swoich widzów o subskrypcję, a ty też powinieneś.

Related Post